Kiirus lugemine

Enamik inimesi lugema 200 sõna minutis. Kuid inimese aju võib kuluda rohkem teavet. Seega, lugemine 200 sõna minutis, enamik inimesi hakata igav, ei suuda keskenduda lugemisele, hakata mõtlema midagi muud. Tänapäeval ajastul Interneti ja info väga kasulik on võime kiirlugemist. Kiirlugemist tehnikat, et suurendada kiirust lugemine kaks või isegi mitu korda. Kiirus lugemine saab sirvida internetis, online artikleid ja trükiajakirjanduse dokumentatsiooni lugemine, lugemine, otsing asjakohast teavet tekstis. See on siinkohal siiski, et me ei peaks kiirustama, kui keegi loeb oma lõbuks, nagu kirjanduse või romaane. Aga kui me tahame, et koguda võimalikult palju teavet nii kiiresti kui võimalik siis ma soovitaks kiirlugemist muidugi.

Kiirus lugemine on kõrvaldada mõned halvad harjumused lugedes ja tugevdada suutlikkust omandatud teave, mida inimese aju.

Regressioon

või regressioon tekstis. Sageli lugeja lugedes COFI paar sõna tagasi lüüa tähenduses lause, harjumus on väga palju aeglustab tempot. Sait sisaldab moodul fasterreader Presenter tekst kõrvaldada regressiooni võimaldab kiiret lugemist. Presenter tekst võimaldab määrata lugemiskiirust pidev 100-2000 sõna minutis seega tõhusalt kõrvaldada regressiooni.


Vaata

Vaateväli on väga oluline, kui kiirlugemist. Põhineb lihtne põhimõte - mida rohkem teksti näete lühidalt varem me lugeda. Et suurendada vaateväli on ideaalne Schultz tabelid generaator klikkima , Püramiid sõnad. Samuti moodul Vaata , , Mis samuti võimaldab teil harjutada kõrvaldamiseks kordamine sõnu, minu meelest


Vocalization

häälitsused, - korrates minu meelest lugeda sõnu. Kaotada häälitsused saab lugeda paar tuhat sõna minutis. Mõned allikad aga, et saate kiiresti lugeda harjumus häälitsused kuni tuhat sõna minutis. See harjumus on raske vabaneda, nii et kui keegi lugemiskiirust just piirväärtust kuni 1000 sõna minutis, siis ei peaks kulutama aega kaotamise kohta häälitsused.
Kõrvaldada häälitsused, kraani kui sa loed õige rütmi, või vilistada või laulda. Esialgsed katsed teha lugeja kas keskenduda ainult nokkimise rütmi või kaotab rütmi teksti, ja jäädes vilistada. Mis ajal aga korraga lihtsam teda ühendada kaks tegevust. Sait fasterreader kõrvaldada häälitsused moodul on võimalik kasutada Vaata . See võimaldab teil kontrollida laius vaatevälja ja jälgida, kuidas õigsuse sõnad (sümbolit), klõpsates sobitamine.


Lugemise indikaator

Lihtsaim tehnikat kiirlugemist on lugeda indeks. Indikaator saame kasutada näiteks pliiats, sulepea või sõrme. Pärast indeksi vähem silmade väsimust ja samal harjumus regressioon on kõrvaldatud.


Säästa aega

Järgmistes tabelites on, kui palju aega saate säästa, suurendada oma lugemiskiirust, vastavalt: Aega säästa saab kulutada teiste naudinguid: puhke-, jalutamine, ujumine, videomängud, jooksmine, jalgrattasõit või lugedes teise lugemise

    sõnade arv minutis
------------------------------
päevade arv
200 300 400 500 600
1 päeva -- 15min 30min 36min 40min
nädal -- 1h45min 3h30min 4h12min  4h40min
kuu --  7h30min  15h  18h  20h
aasta --  3d19h15min  7d14h30min  9d3h  10d3h20min

Tabel 1. Aja kokkuhoid võrreldes lugeja lugemise üks tund päevas kiirusega 200 sõna minutis.

    sõnade arv minutis
------------------------------
päevade arv
200 300 400 500 600
1 päeva -- 30min 1h 1h12min 1h20min
nädal -- 3h30min 7h 8h24min 9h20min
kuu -- 15h 1d6h 1d12h 1d16h
aasta -- 7d14h30min 15d5h 18d6h 20d6h40min

Tabel 2 Aja kokkuhoid võrreldes lugeja lugemise pärast 2 tundi päevas kiirusega 200 sõna minutis.


Kiirus lugemine kursuse kava

Allpool on esitatud kava, et kiirlugemist muidugi on muidugi vaid üks võimalikke tüüpe koolitus. Igaüks saab kohandada harjutusi, mis sobivad teie vajadustele ja eelistustele.
Kestus:

 • 8 nädalat pärast 6 päeva nädalas vähemalt 35 minutit päevas:

Kindlasti liituda koolitus rahulik ja keskendunud. Siis mõju õppimisele kiirlugemist on parim.
Enne iga treeningut nädalas, testida oma lugemise kiirust ja arusaamise tase et kontrollida edusamme teaduse ja määrata baasintress nädal

Nädal 1-8:

 • - laiendada vaatevälja kasutades ühte järgmistest programmidest:
  • Kestus: 10 min / päevas
 • - kõrvaldamise regressiooni abil:
  • Tõesti kiire lugemine :)
  • Lugemiskiirus 4 korda suurem kui kiirus, mis saadakse alguses nädal
   Filmi pikkus: 2 min / päevas
  • Kiirus lugeda: 3 korda suurem kui kiirus saavutada nädala alguses
   Kestvus: 3 min / päevas
  • Lugemiskiirus 2 korda suurem kui kiirus, mis saadakse alguses nädal
   Kestvus: 5 minutit / päev
  • Lugemiskiirus 10% suurem kui saadud alguses nädal
   Kestus: 15 min / päevas
  Harjutus kõige oma tekste, nt koopia oma lemmik veebisaite ja elektroonilisi raamatuid. Presenter tekst võimaldab asetada teksti lõikepuhvrisse.

 • Õnn :)