Greitasis skaitymas

Dauguma žmonių skaito 200 žodžių per minutę. Tačiau žmogaus smegenys lengvai gali būti daugiau informacijos. Taigi, skaityti 200 žodžių per minutę, dauguma žmonių pradeda nuobodžiauti, negali susikaupti skaityti, pradėti galvoti apie ką nors kita. Šiandien, interneto ir informacijos eroje labai naudinga yra greitojo skaitymo gebėjimas. Greitojo skaitymo metodus, siekiant padidinti skaityti dvi ar net kelis kartus tempą. Greitasis skaitymas gali būti naudojamas naršyti internete, straipsnių internete, ir spaudos, skaityti dokumentus, skaityti, ieškoti reikiamą informaciją tekste. Ji yra šiuo metu, tačiau, kad mes neturėtume skubėti, kai niekas neskaito savo malonumui, pavyzdžiui, literatūros ar romanus. Bet jei mes norime surinkti kuo daugiau informacijos kuo greičiau tada norėčiau rekomenduoti greitojo skaitymo kursus.

Greitasis skaitymas yra pašalinti kai kuriuos blogus įpročius, skaitant ir įsisavinant informaciją stiprinti pajėgumus žmogaus smegenis.

Regresija

ar regresijos tekste. Dažnai skaitytojas, kai skaitote COFI keletą žodžių užfiksuoti sakinio prasmę, įprotis yra labai lėtina tempą. Svetainė modulio fasterreader Vedėjas tekstas pašalinti regresija leidžia greitai svarstymą. Vedėjas tekstas leidžia nustatyti pastovią skaitymo greitis nuo 100 iki 2000 žodžių per minutę, taip veiksmingai pašalinti, regresiją.


Peržiūrėti

Regėjimo laukas yra labai svarbus, kai greitojo skaitymo. Pagrįstas paprastu principu - daugiau teksto galite pamatyti iš pirmo žvilgsnio greičiau mes skaityti. Norėdami padidinti regėjimo lauke yra idealus Schultz stalai generatorius spustelėkite , Piramidė iš žodžių. Be to, modulis Peržiūrėti , , Kuri taip pat leidžia jums praktiškai panaikinti pakartojimas žodžių mano galvoje


Vokalizacija

vokalizacija, - kartoti, kad mano protas skaityti žodžius. Panaikinant vokalizacija gali skaityti kelis tūkstančius žodžių per minutę. Kai kurie šaltiniai, tačiau, kad galite greitai perskaityti dainuojanti įpročio iki tūkstančio žodžių per minutę. Šis įprotis yra sunku įveikti, todėl jei kas nors skaitymo greitis tik iki 1000 žodžių per minutę ribos, jums neturėtų praleisti laiką ant dainuojanti panaikinimo.
Norėdami pašalinti vokalizacija, vandentiekio, kai jūs skaitote tinkamą ritmą, švilpauti arba dainuoti. Pradiniai bandymai, kad skaitytojas, arba sutelkti dėmesį tik į kapojimą ritmo ar praranda teksto ritmą, arba nustoja švilpauti. Tačiau, laikui bėgant, iš karto lengviau jam sujungti dviejų rūšių veiklą. Svetainė fasterreader į pašalinti vokalizacija modulis gali būti naudojamas Peržiūrėti . Tai leidžia jums patikrinti, kad regėjimo lauko plotis ir stebėjo kelią iš žodžių teisingumą (simbolių) paspaudę atitinkančiose.


Skaitymas su indikatoriumi

Paprasčiausias greitojo skaitymo techniką skaityti indeksą. Indikatorius, pavyzdžiui, pieštuku, rašikliu arba pirštu, mes galime naudoti. Indekso mažiau akių nuovargį ir tuo pačiu įpročiai regresijos eliminuojama.


Sutaupyti laiko

Toliau pateikiamose lentelėse nurodoma, kiek laiko galite sutaupyti, padidinti savo skaitymo greitį, atitinkamai: Laikas jums sutaupyti gali būti panaudotas kitais malonumais: poilsio, vaikščiojimas, plaukimas, vaizdo žaidimus, bėgimas, važiavimas dviračiu arba skaityti kitą skaitymas

    žodžių per minutę skaičius
------------------------------
dienų skaičius
200 300 400 500 600
1 dienos -- 15min 30min 36min 40min
savaitė -- 1h45min 3h30min 4h12min  4h40min
mėnuo --  7h30min  15h  18h  20h
metai --  3d19h15min  7d14h30min  9d3h  10d3h20min

1 lentelė Laiko taupymas palyginti skaitytojui skaityti vieną valandą per dieną, 200 žodžių per minutę greičiu.

    žodžių per minutę skaičius
------------------------------
dienų skaičius
200 300 400 500 600
1 dienos -- 30min 1h 1h12min 1h20min
savaitė -- 3h30min 7h 8h24min 9h20min
mėnuo -- 15h 1d6h 1d12h 1d16h
metai -- 7d14h30min 15d5h 18d6h 20d6h40min

2 lentelė Laiko taupymas palyginti skaitytojui skaityti po 2 valandas per dieną, 200 žodžių per minutę greičiu.


Greitasis skaitymas kursas planas

Žemiau yra siūlomas planas Greitasis skaitymas kursą, žinoma tik vienas iš galimų tipų mokymo. Kiekvienas gali pritaikyti pratimai, kad atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus.
Trukmė:

 • 8 savaites po to, kai ne mažiau kaip 35 minučių per dieną 6 dienas per savaitę:

Būtinai prisijungti prie mokymą, ramus ir sutelktas. Tada greitojo skaitymo mokymosi poveikis bus geriausias.
Prieš kiekvieną mokymo savaitę, išbandyti savo skaitymo greitį ir supratimą lygio patikrinti mokslo pažangą ir nustatyti bazinę normą, už savaitę

1-8 savaites:

 • - išplėsti iš regėjimo lauko, naudojant vieną iš šių programų:
  • Trukmė: 10 min. / Dieną
 • - pašalinimas regresijos naudojant:
  • Tikrai greitai skaityti :)
  • Skaitymo greitis 4 kartus daugiau nei savaitės pradžioje sūkiai
   Kelionės laikas: 2 min / dieną
  • SPARTA Read: 3 kartus didesnis nei savaitės pradžioje pasiekto greičio
   Trukmė: 3 min. / Dieną
  • Skaitymo greitis 2 kartus daugiau nei savaitės pradžioje sūkiai
   Trukmė: 5 min. / Dieną
  • Skaitymo greitis 10% didesnis, nei savaitės pradžioje gauti
   Trukmė: 15 min. / Dieną
  Vykdyti savo tekstus, pvz kopiją jūsų mėgstamų svetainių ir elektroninių knygų. Vedėjas tekstas leidžia įklijuoti tekstą iš mainų srities.

 • Sėkmės :)