Ātrlasīšanas

Lielākā daļa cilvēku lasa 200 vārdi minūtē. Tomēr cilvēka smadzenes var viegli veikt vairāk informācijas. Tādējādi, lasot 200 vārdus minūtē, lielākā daļa cilvēku sāk garlaicīgi, nevar koncentrēties uz lasījumā, jāsāk domāt par kaut ko citu. Mūsdienās laikmetā interneta un informācija ir ļoti noderīga ir spēja ātruma lasījumā. Ātrlasīšanas paņēmienus, lai palielinātu tempu lasīšanas divas vai pat vairākas reizes. Ātrlasīšanas var izmantot, lai pārlūkotu internetu, tiešsaistes raksti, un presē, lasot dokumentācija, nolasīšanu, meklētu attiecīgo informāciju tekstā. Tas ir šajā brīdī, ka tomēr mums nevajadzētu steigties, ja viens skan prieka piemēram, literatūrā vai romānu. Bet, ja mēs gribam, lai savāktu tik daudz informācijas, kā ātri vien iespējams, tad es ieteiktu ātrlasīšanas kursu.

Ātrlasīšanas ir novērst dažas slikti ieradumi, lasot un stiprināt pielīdzināšanu informāciju no cilvēka smadzenēm.

Regress

vai regresijas tekstā. Bieži lasītājs lasot COFI dažus vārdus atpakaļ, lai attēlotu nozīmi teikuma, ieradums ir ļoti palēnina tempu. Vietnē ir modulis fasterreader Presenter teksta novērstu regresiju ļauj ātri lasījumā. Presenter tekstu ļauj iestatīt lasīšanas ātrumu nemainīgu 100-2000 vārdiem minūtē tādējādi faktiski likvidējot regresiju.


Apskatīt

Redzeslauks ir ļoti svarīgi, ja ātrums lasījumā. Pamatojoties uz vienkāršu principu - vairāk teksta jūs varat redzēt īsumā ātrāk mēs lasīt. Lai palielinātu redzes lauku ir ideāli Šulcs galdi ģenerators uzklikšķināt , Piramīda vārdiem. Arī modulis Apskatīt , , Kas arī ļauj praktizēt likvidēšanu atkārtojumu vārdu manā prātā


Vocalization

vocalization, - atkārtojot manā prātā lasīt vārdus. Likvidējot vocalization var lasīt dažus tūkstošus vārdiem minūtē. Daži avoti, tomēr, ka jūs varat ātri lasīt paradumu vocalization līdz tūkstoš vārdiem minūtē. Šis ieradums ir grūti novērst, tāpēc, ja kāds lasīšanas ātrumu tikai pie robežas līdz 1000 vārdi minūtē, jums nevajadzētu tērēt laiku uz novēršanu vocalization.
Lai novērstu vocalization, krāna, kamēr jūs lasāt pareizo ritmu, vai svilpe vai dziedāt. Sākotnējie mēģinājumi, lai lasītājs nu koncentrēties tikai uz knābāšanu ritma vai zaudēt ritmu tekstu vai pārtrauc svilpot. Ar laiku, tomēr uzreiz vieglāk viņam apvienot šīs divas darbības. Vietā fasterreader novērst vocalization moduli var izmantot Apskatīt . Tas ļauj jums pārbaudīt platumu redzes laukā un novēro, kā pareizību vārdiem (zīmes), noklikšķinot uz iekārtošanu.


Lasījumā ar indikatoru

Vienkāršākais paņēmiens ātrlasīšanas ir izlasīt indeksu. Indikators mēs varam izmantot, piemēram zīmuli, pildspalvu vai pirkstu. Pēc indeksa mazāk acu nogurumu un tajā pašā ieradums regresiju ir likvidētas.


Ietaupot laiku

Šīs tabulas parāda, cik daudz laika jūs varat ietaupīt, palielinot savu lasīšanas ātrumu, attiecīgi: Reizi ietaupīt var tērēt citiem priekiem: atpūšoties, pastaigas, peldēšana, video spēles, skriešana, braukšana ar velosipēdu vai lasot citu lasījums

    vārdu skaits minūtē
------------------------------
dienu skaits
200 300 400 500 600
1 dienas -- 15min 30min 36min 40min
nedēļa -- 1h45min 3h30min 4h12min  4h40min
mēnesis --  7h30min  15h  18h  20h
gads --  3d19h15min  7d14h30min  9d3h  10d3h20min

Tabula 1 Laika ietaupījums salīdzinājumā ar lasītāju nolasīšanas vienu stundu dienā ar ātrumu 200 vārdi minūtē.

    vārdu skaits minūtē
------------------------------
dienu skaits
200 300 400 500 600
1 dienas -- 30min 1h 1h12min 1h20min
nedēļa -- 3h30min 7h 8h24min 9h20min
mēnesis -- 15h 1d6h 1d12h 1d16h
gads -- 7d14h30min 15d5h 18d6h 20d6h40min

2.tabula Laika ietaupījums salīdzinājumā ar lasītāju lasīšanas pēc 2 stundām dienā ar ātrumu 200 vārdi minūtē.


Ātrlasīšanas kursu plāns

Zemāk ir piedāvātais plāns ātrlasīšanas kursu, ir, protams, tikai viens no iespējamiem veidiem apmācību. Ikviens var pielāgot vingrojumus, lai atbilstu jūsu vajadzībām un vēlmēm.
Ilgums:

 • 8 nedēļas pēc 6 dienām nedēļā vismaz 35 minūtes dienā:

Noteikti pievienoties apmācību, kā mierīgs un mērķtiecīgu. Tad no mācību ātrlasīšanas ietekme būs labākais.
Pirms katras mācību nedēļu, pārbaudīt savu lasīšanas ātrumu un izpratni līmeņa lai pārbaudītu progresu zinātnes un noteikt bāzes likmi par nedēļu

Nedēļa 1-8:

 • - paplašināt redzes lauku, izmantojot vienu no šādām programmām:
  • Ilgums: 10 min / dienā
 • - likvidēšana regresijas izmantojot:
  • Tiešām ātri lasīt :)
  • Lasīšanas ātrumu 4 reizes lielāka nekā ātrums, kas iegūts pēc nedēļas sākumā
   Darbības laiks: 2 min / dienā
  • Paātrināt lasīt: 3 reizes lielāks par ātrumu sasniegto sākumā nedēļas
   Ilgums: 3 min / dienā
  • Lasīšanas ātrumu 2 reizes lielāka nekā ātrums, kas iegūts pēc nedēļas sākumā
   Ilgums: 5 minūtes / dienā
  • Lasīšanas ātrums 10% lielāka nekā iegūti pēc nedēļas sākumā
   Ilgums: 15 min / dienā
  Realizēt lielāko daļu savas tekstus, piemēram kopiju jūsu iecienītākās tīmekļa vietnes un elektroniskās grāmatas. Presenter teksta ļauj ielīmēt tekstu no starpliktuves.

 • Veiksmi :)